Soms heb je een duwtje nodig

“Sinds deze maand verstuurt de fiscus minder brieven per post. De blauwe envelop waarin wordt gevraagd aangifte te doen moet in 2017 helemaal verdwijnen. Gelijktijdig heeft de fiscus extra telefonische ondersteuning toegezegd om mensen te helpen bij de digitalisering van zijn diensten” (Bron: Telegraaf)

We willen toe naar steeds minder papiergebruik, evenals plastic tasjes en andere zaken. De belastingdienst neemt er ruim de tijd voor, maar vanzelfsprekend is er een groep, voor wie dit een grote verandering betekent. Wennen moet je aan alle veranderingen. Vaak is het een kwestie van tijd en meestal blijkt het achteraf wel mee te vallen.

Veel ouderen, die het echt niet kunnen hebben wel iemand in hun omgeving die de belastingzaken voor hen regelt. Maar voor veel mensen kan dit juist de trigger zijn om wel die computercursus te gaan volgen.

Goed nieuws dus!